سرتیتر خبرها
همایش و نمایشگاه فرش تا عرش - یکشنبه, 24 بهمن 1395 11:15
گالری فرش دستباف فرش تا عرش - دوشنبه, 18 بهمن 1395 10:51

بازدید از کارگاه قالی بافی حاج حسین جان ابوالهادی

بازدید از کارگاه قالی بافی حاج حسین جان ابوالهادی

 

با کمک از دستگاهای مربوطه تمامی عوارض و موانع موجود در پیشبرد و ترفیع جایگاه فرش دستباف رفسنجان قابل استخراج ، تفکیک و نهایتاً با تشکیل کارگروه تخصصی قابل رفع خواهند بود .

در این بین ادارات و مراکزی همچون اتاق اصناف ، فرهنگ و ارشاد اسلامی ، میراث فرهنگی ، کار و امور اجتماعی ، شهرداری و سازمانهای مردم نهاد بخوبی میتوانند با همتی شایان راهگشای زمینه حل مشکلات این هنر اصیل و مظلوم باشند .

یکی از مسائل مهم این صنعت خاص در رفسنجان توجه ویژه به نیروهای کار آن است ، توجه در حل مسائل و حقوق قانونی ایشان و همچنین برجسته سازی جایگاه خاص این عوامل ، به این منظور که باید به صراحت و رسماً از این زنان و مردان زحمت کش اولا با هدف ایجاد اعتماد به نفس بیشتر و ثانیاً اصلاح اذهان عمومی ، عنوان هنرمند اتلاق گردد .

چاپ ویژه نامه مطبوعاتی ، ترتیب برگزاری همایش فرش رفسنجان ، سعی بر انعکاس جاذبه توریستی از جمله پیشنهادات اجرای انجمن کارآفرینان در این باب خواهد بود .

انجمن کارآفرینان مشتاقانه تمایل به همکاری در تشکیل کارگروهی برای رفع موانع فرش دستباف رفسنجان دارد .

به گزارش روابط عمومی انجمن کارآفرینان مدیرعامل این انجمن پس از برنامه بازدید از کارگاه فرش دستباف حسین جان ابوالهادی بیان داشته است که انجمن کارآفرینان مشتاقانه تمایل به همکاری در تشکیل کارگروهی برای رفع موانع فرش دستباف رفسنجان دارد .

به گفته بابک فارسی مدیرعامل انجمن کارآفرینان این انجمن به سهم خود در جهت گسترش فرهنگ کارآفرینی فرش دستباف رفسنجان اقدام بعمل خواهد کرد .

وی افزود دبیرخانه انجمن ضمن اهمیت این موضوع در پروژه های کاری انجمن کارآفرینان را حائز جایگاه میداند و بهترین روش اقدام انجمن تعامل با سایر دست اندرکاران این موضوع از قبیل اتاق اصناف و خصوصاٌ صنف فرش دستباف خواهد بود چرا که بی گمان این ارگانها سابقه بررسی عارضه های موضوع را داشته و می طلبد سایر دستگاهها به بهانه ای خاص به مدد ایشان بپردازند .

به عقیده فارسی حرکتهای تبلیغاتی و متناسب با شأن این هنر اصیل و صنعت بسیار توجیه پذیر می تواند موثر واقع گردد .

 


 

بازدید 1504 بار

اطلاعات عمومی

 •  
  کار یابی

  رسیدن به شغل مورد نظر

   
 •  
  فرهنگ کار آفرینی چیست

  تعریف فرهنگ

   
 •  
  پاره ای از برنامه ها

  پاره ای از برنامه ها

   
 •  
  شرایط عمومی عضویت

  شرایط عمومی عضویت

   
 •  
  تفاهم نامه همکاری انجمن

  تفاهم نامه همکاری انجمن کار آفرینی رفسنجان با دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان

   
 •  
  مدرسه تابستانی کارآفرینی

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %