سرتیتر خبرها
همایش و نمایشگاه فرش تا عرش - یکشنبه, 24 بهمن 1395 11:15
گالری فرش دستباف فرش تا عرش - دوشنبه, 18 بهمن 1395 10:51

جلسه تبادل نظر بین مدیرعامل صنایع کاشی الماس کویر و مدیرعامل انجمن کارآفرینان

در جلسه تبادل نظر بین مدیرعامل صنایع کاشی الماس کویر و مدیرعامل انجمن کارآفرینان مطرح شد :

حسن استفاده از دست برادری نماینده مجلس شورای اسلامی در جهت انتقال مسائل و مشکلات مجموعه های کارآفرینی رفسنجان به سهم خود راهگشا خواهد بود .

به گزارش روابط عمومی انجمن کارآفرینان در جلسه تبادل نظر بین مدیرعامل صنایع کاشی الماس کویر و مدیرعامل انجمن کارآفرینان که در محل دفتر جناب سید مصطفی ترابی و به منظور تبادل نظر در خصوص ادامه فعالیتهای دبیرخانه انجمن کارآفرینان ظهر روز گذشته تشکیل گردید تجمیع مشکلات خاص اعضاء انجمن در اولین گام مورد اهمیت قلمداد گردید .

سید مصطفی ترابی بر قول مساعدت مهندس محمدی انارکی نماینده مردم شریف رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی در جهت پیگیری مشکلات اعضاء انجمن کارآفرینان ابراز خوشبینی داشته و حسن استفاده از این موضوع را برای پیگیری مشکلات توسط دبیرخانه انجمن راهگشا اعلام داشت .

وی پیشنهاد حوزه بندی مشکلات و خواسته های اعضاء در اسرع وقت و اقدام دبیرخانه در جهت تفکیک موضوعات دریافتی توسط اعضاء را خواستار شد .

به گفته بابک فارسی مدیرعامل انجمن کارآفرینان پیرو جلسه حضوری اعضاء انجمن با مهندس محمدی انارکی با تمامی اعضاء در زمینه ارسال درخواستها و مشکلات عدیده به دبیرخانه انجمن مکاتبه و تجمیع مسائل در حال پیگیری می باشد .

وی ارتباط دبیرخانه انجمن کارآفرینان با دفتر نماینده رفسنجان در مجلس شورای اسلامی تقویت و بنا به خواسته رسمی جناب مهندس انارکی حضور یکنفر از اعضاء این انجمن در تیم مشاورین مهندس محمدی انارکی ضرورت یافته است .

به گزارش روابط عمومی انجمن درخواست نماینده محترم مجلس شورای اسلامی برای حضور تعدادی از اعضاء انجمن در جلسات تخصصی مجلس شورای اسلامی اقدامی مؤثر در تسریع پیگیری امور خواهد بود .

به اظهار مدیرعامل محترم شرکت کاشی و سرامیک الماس کویر انتقال مشکلات کارآفرینان رفسنجان توسط نماینده محترم به صحن مجلس و شور با سایر نمایندگان شهرستانهای دیگر با هدف یافتن نقاط مشترک در بین شهرستانها از بین مشکلات کارآفرینان اقدامی اصولی در جهت مصوبات خاص برای از میان برداشتن برخی موانع خواهد بود .

به گفته سید مصطفی ترابی ایجاد ارتباط قوی توسط نماینده محترم مجلس با نمایندگان سایر شهرستانها بدون شک مسبب کشف مشکلاتی مشترک در این زمینه خواهد بود که میتوان به ازدیاد این نقاط مشترک و رسیده به سقف درخواست مصوبه های قانونی در صحن علنی مجلس خوش بین بود .

در ادامه این جلسه مدیرعامل صنایع کاشی و سرامیک الماس کویر به مواردی از مشکلات مشترک صنایع در رفسنجان اشاره داشت که مختصراً عنوان میگردد :

لحاظ نمودن مهلت پرداخت بدهی قبوض انرژی اعم از گاز ، برق ، آب و غیره توسط ادارات متولی به مشترکین کلان همسان با مشترکین خرد در سطح شهر

قطع جوایز صادراتی

از طرفی فشارهای خاص برای جمع آوری و پرداخت به موقع مالیات ، حق بیمه و امثالهم از طرفی بخشودگیهای غیرمنتظره معوقات و بی اهمیت متولیان به مراکز خوش حساب ...

بانکها از نام ها و پسوندهای همچون ملی ، ملت ، کشاورزی ، کارآفرینی استفاده اما هیچگونه تجزیه و تحلیلی از ورودیها ندارند و فقط به میزان سودی که بایستی از مشتریان خود دریافت نمایند تمرکز عمل دارند .


 

بازدید 1358 بار

اطلاعات عمومی

 •  
  کار یابی

  رسیدن به شغل مورد نظر

   
 •  
  فرهنگ کار آفرینی چیست

  تعریف فرهنگ

   
 •  
  پاره ای از برنامه ها

  پاره ای از برنامه ها

   
 •  
  شرایط عمومی عضویت

  شرایط عمومی عضویت

   
 •  
  تفاهم نامه همکاری انجمن

  تفاهم نامه همکاری انجمن کار آفرینی رفسنجان با دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان

   
 •  
  مدرسه تابستانی کارآفرینی

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %