سرتیتر خبرها
همایش و نمایشگاه فرش تا عرش - یکشنبه, 24 بهمن 1395 11:15
گالری فرش دستباف فرش تا عرش - دوشنبه, 18 بهمن 1395 10:51

تجلیل از سه نفر اعضاء انجمن کارآفرینان بعنوان برگزیدگان منطقه شش استان کرمان : دکتر حمید رضا ایرانمنش . مهندس سعید علیپور مقدم . مهندس حسین فلاح

از کارآفرینان برتر شهرستان های انار، رفسنجان و شهربابک تجلیل شد

طی مراسمی با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از ۱۱کارآفرین برتر شهرستانهای رفسنجان، انار و شهربابک تجلیل بعمل آمد.

مراسم تجلیل از کارآفرینان برتر شهرستانهای رفسنجان، انار و شهربابک در یازدهمین جشنواره کارآفرینان استان پیش از ظهر امروز با حضور اسماعیلی مدیر کل تعاون، رفاه و امور اجتماعی ، امام جمعه و فرماندار رفسنجان و جمعی از کارآفرینان استان در سالن زکریای رفسنجان برگزار شد.  محمد عسکری رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی رفسنجان دراین مراسم  لازمه کارآفرینی را بسترسازی و فرهنگ سازی مناسب، آموزش و مشاوره لازم دانست و  اظهار داشت : صدا و سیما، مطبوعات و جراید نقش مهمی از طریق معرفی کارآفرینان برتر به عنوان الگویی که با دست خالی پیشرفت قابل توجهی داشته، در این بسترسازی دارند.

فرماندار رفسنجان نیز پرداختن به مسائل اقتصادی با پیوست فرهنگی را ضروری دانست و گفت: افراد دغدغه مند در این زمینه باید به این مسائل در کنار هم بپردازند.

ملانوری طرح اقتصاد مقاومتی و سیاست های ابلاغی آن یک ریل گذاری واقعی در مسیر توسعه کشور دانست و بیان داشت: اگر بخواهیم فعالیتهای اقتصادی روبه جلو باشد و سرعت یابد  باید پیوست فرهنگی داشته باشد.وی دانش محوری و درون زایی و برون نگری را از اصول اقتصاد مقاومتی برشمرد و تصریح کرد: توجه به مردمی کردن اقتصاد چکیده اقتصاد مقاومتی است و استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی موجب توسعه و رونق اقتصاد می شود.

ملانوری خاطر نشان کرد: اگر بخواهیم مشکلات معیشتی حل شود نسخه شفابخش سیاست های اقتصاد مقاومتی است که تاکید دارد تا در کنار سیاست گذاری دولت مردم نیز به کمک آیند.

فرماندار رفسنجان به تشکیل ستاد مثلث توسعه اقتصادی در استان و در شهرستان رفسنجان اشاره کرد و گفت: این همان ستاد فرماندهی اقتصادی مقاومتی که در استان کرمان در این قضیه پیشتاز بوده است.

حجت الاسلام رمضانی پور امام جمعه رفسنجان نیز در این مراسم با بیان اینکه مجموعه های کارگری باید کار را از خودشان بدانند تصریح کرد: آنچه در سرمایه گذاری مهم است آورده است.وی بروکراسی اداری یکی از مشکلات پیش روی کارآفرینان برشمرد و گفت: گاهی امضای یک پرونده شش ماه و حتی بیشتر طول میکشد ، پرستیژ مدیران بالایی یک بیماری شده است که باید درمان شود در حالی عمده کار بر دوش مدیران پایینی انجام میگیرد.

 

اسماعیلی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز با بیان اینکه با معرفی ۵۰کارآفرین به جشنواره ۱۱نفر برتر شناخته شدند از راه اندازی کانون کارآفرینی استان خبر داد.از کارآفرینان برتر شهرستان های انار، رفسنجان و شهربابک تجلیل شد

 

در این آیین از کارآفرینان برتر روح الله صابری، مهرداد امینی، حسین فلاح، حمید رضا ایرانمنش، علی دره کردی از شهرستان رفسنجان و جمعی از کارآفرینان برتر شهرستانهای انار و شهربابک تجلیل شد.


بازدید 1453 بار

اطلاعات عمومی

 •  
  کار یابی

  رسیدن به شغل مورد نظر

   
 •  
  فرهنگ کار آفرینی چیست

  تعریف فرهنگ

   
 •  
  پاره ای از برنامه ها

  پاره ای از برنامه ها

   
 •  
  شرایط عمومی عضویت

  شرایط عمومی عضویت

   
 •  
  تفاهم نامه همکاری انجمن

  تفاهم نامه همکاری انجمن کار آفرینی رفسنجان با دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان

   
 •  
  مدرسه تابستانی کارآفرینی

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %